Τοπικά

Τα αποτελέσματα της σταυροδοσίας των υποψηφίων στις κοινοτικές εκλογές του Δήμου Ν.Πηλίου

Κοινότητα
Συνδυασμός
Υποψήφιος
ΣΥΝΟΛΟ ΣΤΑΥΡΩΝ
ΣΥΝΟΛΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ
Αγίου Γεωργίου
Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Ν. Πηλίου
      ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
211
385
      ΒΙΔΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΡΙΣΗ
154
      ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
71
      ΑΞΑΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
62
      ΣΚΟΥΡΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
45
      ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
28
      ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
28
      ΚΑΠΕΛΛΑ-ΚΑΡΚΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
24
Αγίου Γεωργίου Νηλείας
Άγιος Γεώργιος Νηλείας
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
101
167
ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
89
ΧΑΜΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
34
ΚΑΡΚΑΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
31
ΓΕΛΑΓΩΤΑ – ΔΙΑΝΝΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
22
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΕΡΓΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
68
122
ΠΑΡΙΣΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
48
ΦΤΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
23
ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16
ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
16
ΤΕΡΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4
Αργαλαστής
Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Ν. Πηλίου
    ΑΛΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
182
442
    ΠΑΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
114
    ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ
98
    ΑΚΡΙΒΟΥ ΑΣΗΜΩ (ΜΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
93
    ΦΡΑΝΤΖΕΖΟΥ-ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
72
    ΧΑΛΕΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
62
    ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΠΑΝΤΟΥΛΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
41
    ΚΟΥΤΑΝΤΕΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
33
ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ
ΡΑΠΤΟΔΗΜΟΣ ΔΗΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
159
361
ΜΠΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
100
ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
95
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
95
ΔΟΥΚΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
69
ΦΩΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
31
ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11
ΚΩΣΤΟΥΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΗ
5
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΕΡΓΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ
ΣΤΑΜΟΣ ΠΑΡΙΣΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
57
149
ΚΟΥΝΤΡΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
44
ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
18
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
13
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗ ΑΡΓΥΡΩ ΑΡΤΕΜΙΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ
ΚΡΟΥΣΤΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
41
100
ΗΛΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
33
ΧΑΛΕΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
30
ΚΑΡΑΔΕΜΗΤΡΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
22
ΖΗΓΚΟΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
14
Αφετών
ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ
ΤΣΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
73
152
ΜΑΜΟΥΧΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
55
ΜΟΣΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
51
ΠΑΡΙΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
30
ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΖΩΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ
27
ΜΑΝΙΩΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΗ – ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
17
Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Ν. Πηλίου
      ΜΑΜΟΥΧΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
88
116
      ΠΙΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΗΛΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
46
      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
20
      ΝΙΚΟΛΑΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
17
      ΤΖΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
16
      ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
5
Βυζίτσας
ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ
ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
96
118
ΚΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
42
ΧΑΔΟΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
17
ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
14
ΔΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
13
Μαζί για τη Βυζίτσα
      ΓΚΟΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
46
101
      ΔΙΑΚΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΓΙΟΥ
40
      ΜΑΧΑΙΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
38
      ΓΑΝΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
30
      ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12
      ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
9
Καλών Νερών
ΚΑΛΑ ΝΕΡΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΑΣ ΧΩΡΙΟ
      ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΛΑΖΑΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
95
174
      ΣΤΟΥΜΠΟΒΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
94
      ΓΕΩΡΓΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
43
      ΚΟΡΟΜΗΛΗ-ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
36
      ΣΙΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΛΕΥΤΕΡΗ
29
Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Ν. Πηλίου
ΣΚΟΥΡΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
67
138
ΠΙΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
58
ΚΟΥΛΟΧΙΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
37
ΣΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΑΝΑ
21
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
16
ΑΞΑΗ-ΤΖΟΑΝΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11
Λαύκου
Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Ν. Πηλίου
      ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
133
255
      ΤΣΙΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
57
      ΚΟΛΟΒΟΣ ΠΑΡΙΣΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
55
      ΜΑΝΕΤΤΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
46
      ΚΑΠΡΑΒΕΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
38
      ΒΡΑΤΣΙΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
35
      ΣΤΕΦΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
19
      ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ
ΧΑΡΑΝΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
81
122
ΚΑΛΟΒΕΔΟΥΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
51
ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
20
ΒΑΛΤΑ ΒΙΟΛΕΤΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
19
ΤΣΙΧΛΑΚΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11
ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ
23
57
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΕΡΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
23
ΦΛΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
22
ΕΥΑΓΓΕΛΙΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
11
ΜΕΣΑΛΟΥΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5
Μηλεών
Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Ν. Πηλίου
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
156
340
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
108
ΛΑΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
84
ΤΖΙΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
83
ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
63
ΑΣΗΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
31
ΓΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
22
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
20
ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
179
260
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
96
ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΥΡΩΝΑ
91
ΣΦΕΤΣΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
39
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
28
Μηλίνας
Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Ν. Πηλίου
      ΓΚΟΥΤΖΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
129
213
      ΓΑΛΑΝΗ-ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
71
      ΔΕΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
41
      ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
24
      ΠΙΤΣΙΛΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
22
      ΦΙΓΑ ΤΕΤΙΑΝΑ του ΒΟΛΟΝΤΙΜΙΡ
21
      ΜΠΑΝΤΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
16
      ΛΑΡΥΓΓΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΗ
10
ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ
ΚΟΜΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
122
145
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
59
ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
26
ΒΑΜΒΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
22
ΜΑΛΑΘΟΥΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΕΡΓΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ
ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
30
49
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ
14
ΚΑΡΑΚΑΣΤΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ
12
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
11
ΜΠΟΥΚΟΥΒΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΤΡΥΦΩΝΟΣ
9
Νεοχωρίου
Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Ν. Πηλίου
ΚΟΥΝΑΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
179
317
ΣΠΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
92
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
59
ΑΓΡΙΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
56
ΓΑΝΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
56
ΜΑΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
28
ΤΣΟΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
17
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6
ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ
ΚΑΤΣΙΜΠΕΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
117
222
ΣΠΥΡΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ
88
ΣΩΤΗΡΗ ΟΛΓΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ
40
ΚΑΤΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ
26
ΛΑΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
20
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
19
ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
16
ΓΚΙΖΑ – ΜΗΤΣΙΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
8
Πινακάτων
ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ
ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΗΛΕΑ
106
163
ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
59
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΧΗΡΑ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΞΥΝΟΓΑΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
55
ΚΟΚΟΒΙΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
34
ΔΙΔΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
8
Προμυρίου
Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Ν. Πηλίου
      ΒΑΛΟΥΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
136
291
      ΧΟΛΕΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
109
      ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΟΥ
74
      ΤΖΙΚΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
56
      ΣΕΡΣΙΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
54
      ΧΑΤΖΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
36
      ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΟΥ
29
      ΛΙΑΤΖΟΥΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
17
ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ
ΔΕΛΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
110
170
ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
87
ΤΣΙΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
36
ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
25
ΤΑΚΛΗ ΕΛΒΙΡΑ – ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ
18
ΣΦΕΤΖΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6
Συκής
Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Ν. Πηλίου
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-ΚΑΤΣΙΝΤΕΛΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
84
188
ΖΑΧΑΡΟΣ ΔΗΜΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
75
ΠΟΛΙΩΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
50
ΠΑΤΕΡΑΚΗ-ΖΑΖΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
35
ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
21
ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18
ΣΤΑΘΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16
ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
8
ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
79
149
ΔΟΥΖΕΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
66
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΑΡΥΦΑΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
31
ΜΠΟΥΡΣΙΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21
ΖΑΧΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ
19
ΖΑΧΑΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ
8
Τρικερίου
Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Ν. Πηλίου
ΛΑΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
244
413
ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
136
ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΥ ΑΓΛΑΪΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
81
ΜΑΛΑΣΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
59
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
54
ΜΑΡΚΑΚΗ ΑΓΛΑΪΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
36
ΛΙΘΑΔΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
16
ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ
ΠΑΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
181
306
ΣΙΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
79
ΓΚΟΡΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
61
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
57
ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
53
ΤΣΑΝΗΣ IΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
31
ΧΑΣΑΚΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4
ΚΑΤΩ ΤΩΝ 300 ΚΑΤΟΙΚΩΝ
Λαμπίνου
             ΠΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ
21
             ΜΑΝΤΖΑΦΛΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
16
Μετοχίου
             ΚΑΡΑΔΕΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
30
             ΡΑΠΤΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
23
             ΨΑΘΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9
Πρόπαν-Καλαμακίου
             ΒΟΥΛΕΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
55
             ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
53
             ΜΑΣΤΡΟΣΤΑΜΑΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
37
Ξινόβρυσης
  ΒΑΡΣΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ
89
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
51
Προηγούμενο ΆρθροΕπόμενο Άρθρο

Μοιραστείτε το