ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Από τον Ζορμπά…

Οι εικόνες της ημέρας

Σουρεάλ

Παραπολιτικά

Διπλά ψηφοδέλτια της ΝΔ

Παραπολιτικά

Φόροι…

Παραπολιτικά

Ανάγκη για νοσηλευτές

Παραπολιτικά

Μάχες για τις θέσεις

Παραπολιτικά

Αθλητισμός

Μεγάλες επιτυχίες της Νίκης Βόλου στο 2ο κύπελλο ΝΟΒΑ

Μεγάλες επιτυχίες, κατέγραψε η Νίκη Βόλου στους κολυμβητικούς αγώνες 2ο κύπελλο ΝΟΒΑ που διοργανώθηκαν το τριήμερα 10 – 12 Μαΐου στο Βόλο. Δείτε όλα τα αποτελέσματα:

Τα αποτελέσματα της αγωνιστικής ομάδας

800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 09:21.09
2η ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 09:48.29

800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 10:11.83
3η ΚΟΤΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 10:23.63

1500m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 18:21.04

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΚΟΥΤΙΝΑ ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 05:32.79

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΖΑΜΠΡΟΥ ΑΝΝΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗ 2006 ΠΚ-Β 05:25.11
2η ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΚ-Β 05:54.20

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)
2η ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΑΙΔ 05:09.59

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΛΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 04:59.97

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 05:15.30

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
3η ΣΤΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 00:32.96

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 00:30.25
3η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 00:32.85
6η ΚΑΣΑΠΛΕΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 00:33.39
7η ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 00:34.25

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)
2η ΜΙΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΑΙΔ 00:26.89
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
15η ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 00:36.79

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΚΟΤΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 00:29.59
3η ΜΕΡΙΣΤΟΥΔΗ ΒΑΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 00:30.73

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
3η ΧΑΡΙΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 00:35.60

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΝΔΡΩΝ (50m)
1η ΛΑΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 1999 ΑΝΔΡ 01:13.68

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)
3η ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΑΙΔ 01:15.64

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
6η ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 01:37.50

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
2η ΑΡΑΜΠΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-Ε ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 01:26.51

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
8η ΒΕΝΕΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΕΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΚ-Β 01:38.60

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)
1η ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΑΙΔ 01:56.23

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΛΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 02:07.57

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
3η ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 02:13.98
4η ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 02:15.61
7η ΣΤΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 02:21.87

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΚΟΤΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 02:13.82
2η ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 02:14.76
3η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 02:19.62

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 02:09.08
5η ΚΟΤΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 02:23.59
6η ΧΑΡΙΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 02:26.47
8η ΧΑΡΙΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 02:50.16

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
3η ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΚ-Β 02:26.66

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)
1η ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΑΙΔ 02:11.70
3η ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΑΙΔ 02:19.51

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 02:31.70

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
2η ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 02:35.18

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
2η ΓΚΕΚΑ ΣΟΦΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΚ-Β 02:47.58

100m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)
1η ΜΙΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΑΙΔ 01:07.55
100m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
2η ΣΔΡΑΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 01:11.00

100m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 01:09.49
6η ΣΤΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 01:19.09

100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
2η ΜΕΡΙΣΤΟΥΔΗ ΒΑΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 01:09.53
3η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 01:09.54
5η ΚΑΣΑΠΛΕΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 01:14.08
9η ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 01:16.80

100m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
3η ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 01:17.51

800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
2η ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 09:49.60

800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
2η ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 09:37.23

1500m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
2η ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 19:51.66

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 04:40.48

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
3η ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 04:59.62
4η ΚΟΤΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 05:04.27

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
2η ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 04:47.30

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 04:32.31
5η ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 04:45.57
6η ΣΤΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 04:46.78

50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
3η ΚΑΣΑΠΛΕΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 00:34.38
4η ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 00:35.24

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
2η ΑΡΑΜΠΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-Ε ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 00:40.82

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
6η ΒΕΝΕΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΕΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΚ-Β 00:44.88

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΝΔΡΩΝ (50m)
1η ΛΑΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 1999 ΑΝΔΡ 00:34.13

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΕΦΗΒΩΝ (50m)
3η ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΕΦΗΒ 00:32.60

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΚΟΥΤΙΝΑ ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 02:37.97
4η ΧΑΡΙΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 02:44.96

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
2η ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΚ-Β 02:42.40
4η ΓΚΕΚΑ ΣΟΦΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΚ-Β 02:45.93

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)
3η ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΑΙΔ 02:26.18

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΛΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 02:24.28
3η ΣΔΡΑΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 02:32.95

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 02:32.07
6η ΣΤΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 02:43.63

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΚΟΤΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 01:02.85

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
2η ΧΑΡΙΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 01:07.67
6η ΧΑΡΙΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 01:18.07

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
3η ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 01:03.60

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΚΟΥΤΙΝΑ ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 01:10.64

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΓΚΕΚΑ ΣΟΦΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΚ-Β 01:14.78

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)
4η ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΑΙΔ 01:04.56

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 01:08.01
5η ΣΤΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 01:11.60

200m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 02:47.20

200m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
3η ΣΔΡΑΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 02:35.82

200m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 02:26.91

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΑΡΑΜΠΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-Ε ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 03:09.58

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
6η ΒΕΝΕΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΕΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΚ-Β 03:26.59

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΝΔΡΩΝ (50m)
1η ΛΑΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 1999 ΑΝΔΡ 02:43.54

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)
1η ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΑΙΔ 02:39.46

Τα αποτελέσματα της προαγωνιστικής

800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 10:25.33

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
5η ΝΙΖΑΜΗ ΙΟΥΛΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:39.27
23η ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΡΑΦ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:52.94

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
22η ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΗΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 00:41.03
28η ΜΟΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 00:44.17

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
6η ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:37.20
24η ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:43.29
25η ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:43.99
26η ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:44.24
32η ΝΙΦΟΡΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:48.14
36η ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:56.52

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
9η ΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 00:36.80
26η ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 00:42.93
32η ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 00:51.88

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
8η ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ11 00:35.16

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:48.35
7η ΜΠΟΥΤΙΝΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:52.25

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
23η ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 00:56.26

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 01:16.15

100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ – ΜΑΡΓΑΡ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 01:25.61

100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
11η ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 01:36.39

100m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
11η ΚΑΤΡΑΜΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ11 01:35.74

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
3η ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 02:54.47
4η ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 02:56.57
14η ΓΑΡΔΕΝΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΠΑΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 03:33.24

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
10η ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 02:59.93
12η ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 03:01.68
ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 03:07.66

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 02:27.45
9η ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 02:41.02

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
11η ΚΟΦΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 03:11.70

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
4 175687 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ11 02:48.07

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
17η ΜΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ12 03:04.64

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
7η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 03:00.38
ΝΙΖΑΜΗ ΙΟΥΛΙΑ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΡΑΦ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΜΠΟΥΤΙΝΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
4η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:33.24
ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΗΝΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ – ΜΑΡΓΑΡ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
7η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:33.71
ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
4η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:58.05
ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ9
ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ9
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ9
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ9

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
7η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:53.24
ΚΟΦΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ10
ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ10
ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ10
ΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ10

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
5η ΝΙΖΑΜΗ ΙΟΥΛΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:39.27
23η ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΡΑΦ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:52.94

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
22η ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΗΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 00:41.03
28η ΜΟΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 00:44.17

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
4η ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 00:32.54

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
6η ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:37.20
24η ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:43.29
25η ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:43.99
26η ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:44.24
32η ΝΙΦΟΡΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:48.14
36η ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:56.52

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
9η ΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 00:36.80
26η ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 00:42.93
32η ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 00:51.88

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
8η ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ11 00:35.16

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:48.35
7η ΜΠΟΥΤΙΝΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:52.25

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
23η ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 00:56.26

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 01:16.15

100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ – ΜΑΡΓΑΡ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 01:25.61

100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
11η ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 01:36.39

100m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
11η ΚΑΤΡΑΜΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ11 01:35.74

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
3η ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 02:54.47
4η ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 02:56.57
14η ΓΑΡΔΕΝΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΠΑΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 03:33.24

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
10η ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 02:59.93
12η ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 03:01.68
ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 03:07.66

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 02:27.45
9η ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 02:41.02

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
11η ΚΟΦΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 03:11.70

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
4η ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ11 02:48.07

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
17η ΜΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ12 03:04.64

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
7η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 03:00.38
ΝΙΖΑΜΗ ΙΟΥΛΙΑ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΡΑΦ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΜΠΟΥΤΙΝΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
4η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:33.24
ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΗΝΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ – ΜΑΡΓΑΡ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
7η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:33.71
ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
4η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:58.05
ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ9
ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ9
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ9
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ9

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
7η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:53.24
ΚΟΦΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ10
ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ10
ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ10
ΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΑΓ10

4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
6η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 03:16.88
ΜΠΟΥΤΙΝΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΝΙΖΑΜΗ ΙΟΥΛΙΑ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΡΑΦ 2010 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ9

4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
4η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:59.91
ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ – ΜΑΡΓΑΡ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΗΝΑ 2009 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ10

4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
6η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:57.92
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2008 ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ ΚΡ11

Προηγούμενο ΆρθροΕπόμενο Άρθρο

Μοιραστείτε το