Με επιτυχίες έκλεισε η σεζόν για τις ακαδημίες του Θησέα Αγριάς

Με τον καλύτερο τρόπο έκλεισε η χρονιά για τις ακαδημίες του Θησέα Αγριάς καθώς η συμμετοχή τους σε δύο τουρνουά στο τέλος της σεζόν ήταν άκρως επιτυχημένες.
Συγκεκριμένα η Κ-12 συμμετείχε σε τουρνουά που έγινε στο Olympico sports club από 1 έως 3 Μαΐου με την συμμετοχή των ομάδων της Νίκης Βόλου, Αγίας Άννας 2 και Δήμητρας Τρικάλων στο οποίο κατέκτησε την 1η θέση παίζοντας στον τελικό με τη Δήμητρα Τρικάλων.
Κατόπιν συμμετείχε στο τουρνουά Επίσκυρος cup όπου στα προκριματικά αντιμετώπισε τις ομάδες Ερμής Κορυδαλλού, ΠΑΕ Γαλάτσι και Ολυμπιακός Βόλου, κερδίζοντας όλους τους αγώνες.

Στα τελικά αντιμετώπισε την ομάδα του Απόλλων Σμύρνης την οποία και κέρδισε και την ομάδα της Αγίας Άννας από την οποία γνώρισε την ήττα κατακτώντας την 2η θέση.
Σε ανακοίνωσή του η ομάδα του Θησέα εύχεται σε όλους τους νεαρούς αθλητές  καθώς και στους γονείς τους καλό καλοκαίρι και δίνει ραντεβού τον Σεπτέμβριο για το ξεκίνημα της νέας σεζόν.